Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri “Bir Kış Güneşi” Şiir Dinletisi Programı Düzenlediler

Sponsor

Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından “Bir Kış Güneşi” Şiir Dinletisi düzenlendi.
Çorum İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih TOPHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT, ile okul idareci, öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı dinletide birbirinden güzel şiirler okundu. Mehmet Akif Ersoy, Yahya Kemal Beyatlı, Atilla İlhan, Necip Fazıl Kısakürek gibi kıymetli şairlerimiz bir kez daha anıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT programın hazırlanmasında emeği geçen Okul İdarecileri, Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmenleri Merve KODAZ, Ümit ŞENTÜRK, Hüseyin SOLMAZ ve Müzik Öğretmeni Turgay TURAN’a ayrıca programda görev alan öğrencilere teşekkür etti.

FOTO GALERİ

Sponsor
Önceki İçerik(VİDEO) Şahiner Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
Sonraki İçerikSungurlu Sınav Takip Merkezi Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz