“SUNGURLU İLE ALIP VEREMEDİĞİNİZ NEDİR ?”

Sponsor

15 yıldır 6. bölgeye alınmayı bekleyen Sungurlu, açıklanan devlet yatırımları ve teşviklerinden yararlandırılmadı. Tepkiler de gelmeye başladı.
Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Serkan Uzunkaya, Sungurlu ile alıp veremediğiniz ne? diye sordu.

Uzunkaya, “Dokuz İlçede İlk! Cumhurbaşkanlığı kararıyla Çorum’un dokuz ilçesi devlet yatırımları ve teşviklerinden öncelikli olarak yararlanacak ama bu ilçelerin içinde neden Sungurlu yok? Neye göre kime göre Sungurlu’yu cezalandırıyorsunuz? diye sordu.
Konum olarak Sungurlu’dan daha iyi konumda olan hangi ilçe var acaba? diye soran Uzunkaya, “İç Anadolu Bölgesini Karadeniz Bölgesini bağlayan, köprü konumunda olan memleketimiz, maalesef bu zihniyetler yüzünden koca bir köye dönecek. Bunun vebalini ödeyemeyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikPOMPALI TÜFEKLİ PARK KAVGASI : 1 YARALI
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz