Sungurlu İlçe Emniyet’e Araç Bağışı

Sungurlu Huzurunu Destekleme Derneği, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne araç bağışında bulundu.

Sponsor

Sungurlu Huzurunu Destekleme Derneği, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne araç bağışında bulundu.

İl Emniyet binasında yapılan araç teslim törenine, Dernek Başkanı Zeki Öztekin, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam katıldı.

Sungurlu Huzurunu Destekleme Derneği, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne araç bağışında bulundu.

Sungurlu Huzurunu Destekleme Derneği Başkanı Zeki Öztekin, aracın kazandırılmasında destek olan sanayici, esnaf ve üyelerine teşekkür etti. Öztekin, “İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araç filosuna bağışlanan yeni araçta gücünün yettiği kadar desteklerini esirgemeyen herkese ayrı ayrı teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarımızda bu desteklerinin devamını beklemekteyiz” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Şarampole Uçtu : 3 Ağır Yaralı
Sonraki İçerikSULTANLAR 2.LİG YOLUNDA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz