Sungurlu Halkı ve Şahiner Yalnız Değildir

Sponsor

Mübarek Ramazan ayına sayılı günler kala Sungurlu’da yaşayan 32 bin kişinin susuz kalma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını ifade eden Yıldız, “İnsan vicdanına sığmayacak hareketler bunlar. Ne istiyorsunuz Sungurlu Belediyesi’nden? Çıkın ve açıkça açıklayın. Deyin ki ‘Biz Abdulkadir Şahiner’in Belediye Başkanlığını kazanmasını hazmedemiyoruz.’ Şahiner Başkan Sungurlu’da sevildikçe birileri bundan rahatsızlık duyuyor.
Nedir kardeşim bu gecesini gündüzü ne katarak çalışan insanın tekerine taş koymak. Bir önceki dönemlere ait 800 bin TL olan borcun 500 bin TL’sini ödeyen eski dönemlere ait 300 bin TL borç için elektrik kesmek hangi vicdana sığar? 32 bin vatandaşımızın evlerinde kullandığı suyu çalıştıran pompaların elektriğini kesmek Sungurlu’da yaşayan insanları cezalandırmak nedir?
Göreve geldiği günden beridir ki hiç borcu bulunmayan bir belediyeye bunu yapmak akıl mantık işi değildir. Sanmayın ki Abdulkadir Başkan bunlara boyun eğecek. Koca yürekli başkan sen zalime dik dur eğilme Çorum seninle her zaman yanındayız. Sana ve Sungurlu halkına yapılan bu vicdansızlığı kınıyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBakkallar Odası Tedarikçi Firmayı Sağ Duyuya Çağırdı
Sonraki İçerikSamsun’dan Anıtkabir’e Yürüyen Grup Sungurlu’da Kamp Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz