SUNGURLU FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OKULDA COVİD-19 AŞISI OLDU

Sponsor

Sungurlu Fen Lisesinde İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri tarafından korona virüse karşı aşılama çalışması yapıldı.

Sungurlu İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince kurulan aşı stantlarında e-nabız uygulaması ile ailelerince aşı izni verilen gönüllü öğrencilere ilk doz aşıları yapıldı.

Salgına karşı en önemli ve en etkin yöntemin aşı olduğuna vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan SEPETCİ, yüz yüze eğitimin sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve okullarımızın bir daha kapanmaması için çocuklarımız ve velilerimiz başta olmak üzere toplumun her kesimini aşı olmaya davet etti.Virüsle mücadelede toplumsal bağışıklığı sağlayabilmenin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan SEPETCİ, duyarlı davranışlarından dolayı Sungurlu Fen Lisesi idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerine teşekkürlerini iletti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“Sağlık İletişimi” Konferansı Düzenlendi
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA SİLAJLIK MISIR HASADINA BAŞLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz