Sungurlu Devlet Hastanesi’ne Ruh Sağlığı Uzmanı Atandı

Sponsor

Sağlık Bakanlığı’ndan çeşitli branşlarda Çorum’a 9 hekim ataması yapıldı.

AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın verdiği bilgiye göre, Kargı Ahmet Hamdi Akpınar Devlet Hastanesi’ne uzman tabip, Oğuzlar İlçe Devlet Hastanesi’ne uzman tabip, Alaca Devlet Hastanesi’ne iki İç Hastalıkları Uzmanı, Sungurlu Devlet Hastanesi’ne Ruh Sağlığı Uzmanı ile Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı ve Romatoloji Uzmanı atandı.

HEKİM AÇIĞI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE GİDERİLDİ

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’daki hastanelere 9 uzman doktor atanması ile birlikte Milletvekili Ceylan, yaptığı hekim açığının önemli ölçüde giderildiğini bildirdi.Bir süre önce ziyaret ettikleri Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın Çorum’un tüm hastanelerinde uzman ve pratisyen hekim eksikliğinin giderilmesi konusunda talimat verdiğini hatırlatan Ceylan, talimat doğrultusunda yapılan atamalar neticesinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere 4 ilçe devlet hastanesine doktor atamalarının yapıldığını hatırlattı.Dünyayı etkisi altına alarak Türkiye’ye ulaşan koronavirüs salgınıyla birlikte sağlık çalışanlarının ve yapılan sağlık yatırımlarının öneminin çok daha iyi anlaşıldığını vurgulayan Ceylan, fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarına millet olarak minnettar olduklarını belirtti.

Sponsor

Sağlık ordusunun neferlerine teşekkür eden Ceylan, içindeki bulunduğumuz sıkıntı günlerde hemşehrilerinin konuyu ciddiye almalarını, zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarını ve hijyene her zamankinden daha fazla dikkat etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikBelediye Girişine Dezenfektan Kabini
Sonraki İçerikMİNİBÜS MOTOSİKLET İLE ÇARPIŞTI : 3 ÖLÜ ( FOTO – VİDEO )
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz