Sungurlu Dernekleri Tek Çatıda Toplanıyor

Sponsor

Sungurlu Arifegazili dernek başkanı Sururi Onan, whatsapp grubundan davet ettiği Sungurlu Dernek başkanları ile İstanbul’da yapmış olduğu toplantıda bir araya geldiler.
Sungurlu Arifegazili Dernek Başkanı Sururi Onan, 10 Aralık 2017 Pazar günü saat:19.00’da Sungurlu Dernek başkanlarıyla yapmış olduğumuz toplantı çok verimli geçti” dedi.
Sungurlulu 23 dernek başkanımızın katıldığı toplantıda İstanbul’da bulunan Sungurlu dernekler olarak 2018 yılında yapılması gereken programlar ve projeler konuşulduğunu ifade eden Onan, tek çatı altında toplanarak daha güçlü kararlar alınması daha çok hizmet edilmesi için çeşitli fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantımıza katılan veya mazereti sebebi ile gelemeyen dernek başkanlarımıza teşekkür ederek, bir dahaki toplantının 2018 Ocak ayında yapılması kararlaştırıldı.
Toplantının ev sahipliğini Hacıosman köyü dernek başkanı Battal Kaçmaz ve Necati Kıyak yaptı.
Toplantıda dernek başkanlarına Sungurlu pidesi ve bulgurdan yapılmış meşhur çiğ köfte ikramında bulunuldu.

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan, “İnsan Hakkına Büyük Önemi Veriyoruz”
Sonraki İçerikNew York’ta Otobüs Terminalinde Patlama!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz