Sungurlu da Şafak Operasyonu

Sponsor

Edinilen bilgiye göre, Çorum İl Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin uzun süren teknik ve fiziki takibi sonucunda ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik bir operasyon gerçekleştirildi.

Edinilen bilgiye göre, Çorum İl Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin uzun süren teknik ve fiziki takibi sonucunda'torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik bir operasyon gerçekleştirildi. | Sungurlu Haber

Çorum İl Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Çevik Kuvvet ve İl Emniyet müdürlüğü ekipleri ile Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesinin desteği ile sabah saatlerinde gerçekleştirilen şafak operasyonunda 2’si Ankara’da 9’u Sungurlu ilçesinde olmak üzere 11 zanlı gözaltına alındı.
‘Panzer’ isimli narkotik dedektör köpeğinin de katıldığı operasyonda zanlıların ev ve iş yerlerinde yapılan aramada 55 gram eroin, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet ruhsatsız tabanca ile uyuşturucu içiminde kullanılan çeşitli malzemeler ele geçirildi.
Operasyonda gözaltına alınan F.K., G.S., M.K., M.K., Y.T., H.K., F.S, Y.B, M.D., Ş.G. ve E.K. adlı 11 zanlı Çorum İl Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerin ardından Sungurlu Adliyesine sevk edildi.

Sponsor
Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
Önceki İçerikMantar Kursiyerlerine Teknik Gezi Düzenlendi
Sonraki İçerikŞahiner, “Sungurlu için ben ve ekibim çalışmalara devam edeceğiz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz