SUNGURLU BU MEMLEKETİN EN BÜYÜK İLÇESİ DEĞİL Mİ?

Sponsor

Ercan Şahin’den sonra bir eleştiride İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan geldi.

Seçim dönemlerinde beyanlarınızın hepsi yalan çıktı diyen Özsaçmacı, “Sahte yatırım yaparken bile ayrımcılık yapıyorsunuz. Sungurlu bu memleketin en büyük ilçesi değil mi? ” dedi.

Çorumlu, iktidara bir gün kaybolsun karaltınız diyecektir diyen Özsaçmacı,” Çorum için yapılan her yatırım bizleri sevindirir mutlu eder. Her yıl yapılan törenler açıklamalar protokoller; Polis okulu, Askeri birlik, tren yolu, hava yolu, sanayi tesisi, spor tesisi gibi açıklamaları her yıl bu aylarda duyup nihayete ermemiş olmamasıdır eleştirimiz. Kendiniz söylüyor kendiniz itiraz ediyorsunuz. Biz dile getirince her türlü cerahatinizi akıtıyorsunuz. O nedenle biz sizin siyasetinizi anlamlandırmakta siyasi tanımlar kuramıyoruz, tıbbi literatür konuyu cevaplandırıyor; Patolojik rahatsızlığınızı Çorum siyasetine sahte Pr çalışmaları ile alet etmenizdir itirazımız.

Sahte yatırım yaparken bile ayrımcılık yapıyorsunuz nasıl bir bastırılmış bilinçaltı rahatsızlıktır anlamak zor. Sungurlu bu memleketin en büyük ilçesi değil mi? Mecitözü nerenin ilçesi? İskilip, Kargı, Ortaköy, Boğazkale, Uğurludağ hangi il sınırlarındadır? Seçim dönemlerinde beyanlarınız hepsi yalan olduğu bugün ortaya çıkmıştır. Biz artık size siyasi bir cevap vermekte zorlanıyoruz. Çorum halkını mukallit ettiniz, komedi performansınız kadar doğal olmuş artık.

Sponsor

Çorum belediyesinin yaptığı tesisleri devralmak bunu yaparken de stand-up gösterisine dönüştürmek ayakta alkışlanması gereken sahne çalışması, güleriz biz ağlanacak halimize” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikYİNE HAVAMIZI ALDIK !
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, O GÜN ÇEKİLEN VİDEOYU HATIRLATARAK; “SİZ KİMİ CEZALANDIRIYORSUNUZ?”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz