-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetSUNGURLU BU MEMLEKETİN EN BÜYÜK İLÇESİ DEĞİL Mİ?

SUNGURLU BU MEMLEKETİN EN BÜYÜK İLÇESİ DEĞİL Mİ?

- Google Reklamı -

Ercan Şahin’den sonra bir eleştiride İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan geldi.

Seçim dönemlerinde beyanlarınızın hepsi yalan çıktı diyen Özsaçmacı, “Sahte yatırım yaparken bile ayrımcılık yapıyorsunuz. Sungurlu bu memleketin en büyük ilçesi değil mi? ” dedi.

Çorumlu, iktidara bir gün kaybolsun karaltınız diyecektir diyen Özsaçmacı,” Çorum için yapılan her yatırım bizleri sevindirir mutlu eder. Her yıl yapılan törenler açıklamalar protokoller; Polis okulu, Askeri birlik, tren yolu, hava yolu, sanayi tesisi, spor tesisi gibi açıklamaları her yıl bu aylarda duyup nihayete ermemiş olmamasıdır eleştirimiz. Kendiniz söylüyor kendiniz itiraz ediyorsunuz. Biz dile getirince her türlü cerahatinizi akıtıyorsunuz. O nedenle biz sizin siyasetinizi anlamlandırmakta siyasi tanımlar kuramıyoruz, tıbbi literatür konuyu cevaplandırıyor; Patolojik rahatsızlığınızı Çorum siyasetine sahte Pr çalışmaları ile alet etmenizdir itirazımız.

Sahte yatırım yaparken bile ayrımcılık yapıyorsunuz nasıl bir bastırılmış bilinçaltı rahatsızlıktır anlamak zor. Sungurlu bu memleketin en büyük ilçesi değil mi? Mecitözü nerenin ilçesi? İskilip, Kargı, Ortaköy, Boğazkale, Uğurludağ hangi il sınırlarındadır? Seçim dönemlerinde beyanlarınız hepsi yalan olduğu bugün ortaya çıkmıştır. Biz artık size siyasi bir cevap vermekte zorlanıyoruz. Çorum halkını mukallit ettiniz, komedi performansınız kadar doğal olmuş artık.

- Advertisement -

Çorum belediyesinin yaptığı tesisleri devralmak bunu yaparken de stand-up gösterisine dönüştürmek ayakta alkışlanması gereken sahne çalışması, güleriz biz ağlanacak halimize” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu