-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetSungurlu Bizi Bağrına Bastı

Sungurlu Bizi Bağrına Bastı

- Google Reklamı -

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, Sungurlu ziyaretinde, ‘Sungurlu bizi bağrına bastı. Biz büyük Sungurlu için çalışacağız. Samimiyetlerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime gönül dolusu teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, Sungurlu ziyaretinde, ‘Sungurlu bizi bağrına bastı. Biz büyük Sungurlu için çalışacağız. Samimiyetlerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime gönül dolusu teşekkür ediyorum.” dedi. | Sungurlu Haberleri
Sungurlu AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, İl Genel Meclis Üyeleri Ramazan Kelepircioğlu, Aziz Sarıyüce, Sungurlu eski Belediye Başkanı Ahmet Karacif ve partililerin eşlik ettiği ziyaretlerde, Pazar yeri ve çarşı esnafını ziyaret eden AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, gördüğü ilgi ve sevgi için Sungurlulular’a teşekkür etti.
“Bizi bağrına basan Sungurlulu kardeşlerimizin sevgisi de, desteği de asla karşılıksız değil. Çorum’un tümünü kucaklamak üzere çıktığımız bu yolda, Allah bizi muradımıza erdirdi. Sungurlu’da olduğu gibi tüm ilçelerde hemşehrilerimizle birlik ve dirlik içerisinde kenetlenmenin gururunu yapıyoruz.” dedi.
Özel İdare Müdürü Erol Erkoç’u ziyaret eden Kavuncu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gençlik ve Spor Müdürü Halil Yurt’u da ziyaret eden Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, burada antrenman yapan genç güreşçilerle sohbet ederek, Milletvekili seçildiğim zaman Sungurlu’ya ilk icratım Güreş Salonu yapacağım diyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3138
EUR
28,6963
GBP
33,1402
RUB
0,2814
CNY
3,7368
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu