Sungurlu Bizi Bağrına Bastı

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, Sungurlu ziyaretinde, ‘Sungurlu bizi bağrına bastı. Biz büyük Sungurlu için çalışacağız. Samimiyetlerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime gönül dolusu teşekkür ediyorum.” dedi.

Abone Ol

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, Sungurlu ziyaretinde, ‘Sungurlu bizi bağrına bastı. Biz büyük Sungurlu için çalışacağız. Samimiyetlerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime gönül dolusu teşekkür ediyorum.” dedi. | Sungurlu Haber
Sungurlu AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, İl Genel Meclis Üyeleri Ramazan Kelepircioğlu, Aziz Sarıyüce, Sungurlu eski Belediye Başkanı Ahmet Karacif ve partililerin eşlik ettiği ziyaretlerde, Pazar yeri ve çarşı esnafını ziyaret eden AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, gördüğü ilgi ve sevgi için Sungurlulular’a teşekkür etti.
“Bizi bağrına basan Sungurlulu kardeşlerimizin sevgisi de, desteği de asla karşılıksız değil. Çorum’un tümünü kucaklamak üzere çıktığımız bu yolda, Allah bizi muradımıza erdirdi. Sungurlu’da olduğu gibi tüm ilçelerde hemşehrilerimizle birlik ve dirlik içerisinde kenetlenmenin gururunu yapıyoruz.” dedi.
Özel İdare Müdürü Erol Erkoç’u ziyaret eden Kavuncu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gençlik ve Spor Müdürü Halil Yurt’u da ziyaret eden Milletvekili Adayı Erol Kavuncu, burada antrenman yapan genç güreşçilerle sohbet ederek, Milletvekili seçildiğim zaman Sungurlu’ya ilk icratım Güreş Salonu yapacağım diyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz