Sungurlu Belediyespor’da Üç Ayrılık Daha

Sponsor

Ligin ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Sungurlu Belediyespor’da ilk yarıda takımın kalesini koruyan İlkay Sezer Yılmaz ve geçen yıldan buyana Sungurlu Belediyespor formasını giyen bu sezonda takım kaptanlığını yapan Burak Yıldırım ve kardeşi ikinci kaleci Ertuğrul Yıldırım’ın ikinci etap çalışmaları öncesinde takımdan ayrıldıkları açıklandı.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Sungurlu Belediyespor’da üç ayrılık daha yaşandı.  Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarını ise Çorum’da Life Center’de sürdürüyor.  | Sungurlu Haber

Üç futbolcunun ayrılmasının ardından Sungurlu Belediyespor’da yönetim özellikle kaleci arayışlarına hız verdi ve bu hafta içinde transfer edilecek isimlerin takımla birlikte çalışmalara başlaması amaçlanıyor.

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Life Center’de Çalışıyor

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Sungurlu Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarını Çorum’da Life
Center’de sürdürüyor.

Sahaların karla kaplı olması ve zeminde buz olması nedeni ile çalışmalarını Life Center’de sürdüren Sungurlu Belediyespor Teknik Direktör Hüseyin Eğer yönetiminde ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor.
Life Center’de bulunan aletlerde çabuk kuvvet hareketlerinin yanı sıra pilates çalışması da yapan kırmızı beyazlı takım ikinci yarıya fiziksel olarak en üst düzeyde girmeyi amaçlıyor.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Sungurlu Belediyespor’da üç ayrılık daha yaşandı.  Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarını ise Çorum’da Life Center’de sürdürüyor.  | Sungurlu Haber

Perşembe ve Cumartesi günlerinde bu çalışmayı yapan Sungurlu Belediyespor dün öğleden sonra ise Mimar Sinan sahasında taktik bir çalışma yapmaya çalıştı. Sungurlu Belediyespor’da transfer çalışmalarının da devam ettiği belirtildi.

Sponsor
Önceki İçerikVoleybol Bölgesel Lig’te Tek Temsilci Sungurlu Belediyespor
Sonraki İçerikAbdulkadir Şahiner Adaylığını Açıklıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz