Sungurlu Belediyespor´a Destekler Gelmeye Başladı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor´a Destekler Gelmeye Başladı
– Az Çok Demeden, Sende Destek Ol

Hem futbolda hem de voleybolda şampiyon olarak bir üst lige çıkan ve bu liglerde mücadele etmek için yardım kampanyası başlatan Sungurlu Belediyespor’a destekler gelmeye başladı.

Sungurlu Belediyespor 154 yıllık Sungurlu tarihinde yakalanmamış bir başarı yakalayarak büyük bir başarıya imza attı. Voleybol’da 1. lige yükselmeyi başarırken futbolda ise Çorum şampiyonu olarak ilimizi ve ilçemizi temsil etmek için Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etme hakkı kazandı.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in önderliğinde başlatılan yardım kampanyasına ilk yardımı, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen, Sungurlulu işadamı Abdullah Karaman, Kürşat Kılıç ve Sefa Yalavaç tarafından yapıldı.

Sponsor

– Az Çok Demeden, Sende Destek Ol
Yıllardır özlenen bu başarıyı yakaladıklarını söyleyen Kulüp Başkanı Bahri Sezen, “Herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.
Az çok demeden tüm hemşehrilerimizin gücü oranında katkı vermesini istiyoruz diyen Sezen, “Ülkemizde, gerekse ülke dışında yaşayan tüm hemşehrilerimizden bu kampanyaya katkı vermesini bekliyoruz ve el ele verdiğimiz zaman bu zorluğunda üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Az demeden, çok demeden sende destek ol diyoruz ve hemşehrilerimizin bizi çıktığımız bu yolda yalnız bırakmayacağına inanıyoruz’ denildi.

Banka Hesabı : Halk Bankası Sungurlu Şubesi
Hesap Adı : Sungurlu Belediyesi
Hesap No : 16000044
IBAN No : TR65 0001 2009 3130 0016 0000 44

Sponsor
Önceki İçerikMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar : Acemi Sivil Çarpar, Dikkat
Sonraki İçerikAdnan Oktar’ın Evinde Yapılan Aramada Yüzlerce Silah Ele Geçirildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz