Sungurlu Belediyespor’a Baklavalı Doping

Sponsor

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor’a sezonun ilk maçı öncesi başarı ziyaretinde bulundu.
Mimar Sinan Sahasında yapılan antrenmanı ASKF Başkanı Sefer Kurtarar, Başkan Yardımcısı Ahmet Aylar, ASKF Yönetim Kurulu üyesi ve Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ile ASKF Yönetim Kurulu üyesi Halil Öztürk ziyaret ettiler.

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Bölgesel Amatör Lig’de Çorum'u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor’a sezonun ilk maçı öncesi başarı ziyaretinde bulundu. | Sungurlu Haber
Ziyaret sırasında konuşan ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edeceklerini belirterek aldıkları bu sorumluluğun farkında olarak futbolculardan saha içi ve dışında hep doğruları yapmalarını istedi. Bu ligin profesyonel dünyaya açılan ilk adımı olduğunu belirten Kurtaran, Sungurlu Belediyespor’un bu sezon oluşturduğu genç kadrosu ile bu ligde iyi işler yapacağına ve Çorum’u en güzel şekilde temsil edeceğine inandığını belirterek başarılar diledi.
Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan da kısa konuşmasında, futbolculara uyarılarda bulunarak, tribünlerden farklı tepkiler gelebileceğini önümli olanın saha içinde kalarak futbolun içinde mücadele etmek olduğunub belirterek genç futbolcuları soğukkanlı olmalarını istedi. Artık Sungurlu Belediyespor ile birlikte Çorum’u da temsil ettiklerini belirten Ayan genç kadronun bunu en güzel şekilde yapacağına inandığını belirterek yeni sezonda başarılar diledi.
Konuşmaların ardından ASKF Başkanı Sefer Kurtaran kaptan Ertuğrul’a tatlı ikram etti. Daha sonra futbolcular antrenmana devam ederken ASKF heyeti ile Teknik Heyet bir süre daha sohbet etti

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan, ” Şehit yakınlarına ve gazilerimize sahip çıkmak da hepimiz için milli bir vazife olmalıdır”
Sonraki İçerikErayhan, “19 Eylül Gaziler Günü, ulusumuz ve tarihimiz adına çok önemli bir gündür”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz