-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu Belediyespor'a Baklavalı Doping

Sungurlu Belediyespor’a Baklavalı Doping

- Google Reklamı -

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor’a sezonun ilk maçı öncesi başarı ziyaretinde bulundu.
Mimar Sinan Sahasında yapılan antrenmanı ASKF Başkanı Sefer Kurtarar, Başkan Yardımcısı Ahmet Aylar, ASKF Yönetim Kurulu üyesi ve Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ile ASKF Yönetim Kurulu üyesi Halil Öztürk ziyaret ettiler.

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Bölgesel Amatör Lig’de Çorum'u temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor’a sezonun ilk maçı öncesi başarı ziyaretinde bulundu. | Sungurlu Haberleri
Ziyaret sırasında konuşan ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edeceklerini belirterek aldıkları bu sorumluluğun farkında olarak futbolculardan saha içi ve dışında hep doğruları yapmalarını istedi. Bu ligin profesyonel dünyaya açılan ilk adımı olduğunu belirten Kurtaran, Sungurlu Belediyespor’un bu sezon oluşturduğu genç kadrosu ile bu ligde iyi işler yapacağına ve Çorum’u en güzel şekilde temsil edeceğine inandığını belirterek başarılar diledi.
Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan da kısa konuşmasında, futbolculara uyarılarda bulunarak, tribünlerden farklı tepkiler gelebileceğini önümli olanın saha içinde kalarak futbolun içinde mücadele etmek olduğunub belirterek genç futbolcuları soğukkanlı olmalarını istedi. Artık Sungurlu Belediyespor ile birlikte Çorum’u da temsil ettiklerini belirten Ayan genç kadronun bunu en güzel şekilde yapacağına inandığını belirterek yeni sezonda başarılar diledi.
Konuşmaların ardından ASKF Başkanı Sefer Kurtaran kaptan Ertuğrul’a tatlı ikram etti. Daha sonra futbolcular antrenmana devam ederken ASKF heyeti ile Teknik Heyet bir süre daha sohbet etti

TRY - Türk Lirası
USD
27,5500
EUR
28,8378
GBP
33,2513
RUB
0,2728
CNY
3,8286
JPY
0,1846

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu