Sungurlu Belediyespor Voleybolda Sezonu Açıyor

Sponsor

Voleybol alt yapılarda oyuncu yetiştirmek ve alt yapı takımlarının sezon açılışı, okulların tatil olmasıyla başlayacağı bildirildi.
Sungurlu Belediyesi Voleybol takımlarının antrenörlüğünü yapan Mustafa Özdemir, “Her yaşta kız ve erkek öğrencilerin yaz tatilini değerlendirmek isteyen, voleybol ve badminton branşlarında çalışmalarımıza başlıyoruz” dedi.
2018-2019 sezonunu altyapılarda 8 kupa ve 100 madalya ile kapattıklarını söyleyen Özdemir, “2019-2020 sezonunda bu başarımızı ikiye katlamak istiyoruz. hem kızlarda, hem de erkeklerde takımlarımızı yeni sezona hazırlamak için çalışmalarımıza başladık. Spor yapmak isteyen kardeşlerimizi spor salonumuza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikDüğünde Havaya Ateş Açan Magandalar Yakalandı!
Sonraki İçerikGörsel Sanatlar Sergisi Beğenildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz