Sungurlu Belediyespor Voleybol Bayanlarda Bölgesel Lige Katılıyor.

Erkeklerde Türkiye Liginde grubunda namaglup lider olan Sungurlu Belediyesi, bayanlarda da 2. lige çıkmak için Bölgesel Lige katılıyor.
Sungurlu Belediyesi Voleybol şube sorumlusu ve antrenör Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada “İlçemizi en güzel şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Bayan voleybol takımımız bölgesel ligde ilçemizi temsil edecek ve hedefimiz bayanlarda 2 lig olarak belirledik” dedi.

Abone Ol

“Sungurlu Belediyespor Kulübü olarak başarılı bir sezon geçiriyoruz.” diyen Özdemir, “Altyapılarda yıldız kız, genç kız takımımız maçlarına devam ediyor, erkeklerde 2 ligde başarılarımız inşallah devam edecektir. Bayan takımımızda bu başarılara bir yenisini daha eklemek istiyor.” dedi. “Bayan takımımızla çalışmalarımız devam ediyor, altyapıdan yetişen kız takımımızla eksik gördüğümüz yerlere transfer yaparak 2 lige çıkma hedefimizi gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz . Hem altyapıda hem de ligde oynayan sporcumuza desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e kulüp başkanımız Bahri Sezen’e ve Sungurlu halkına teşekkürlerimi sunuyoruz.” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz