Sungurlu Belediyespor Voleybol Bayanlarda Bölgesel Lige Katılıyor.

Sponsor

Erkeklerde Türkiye Liginde grubunda namaglup lider olan Sungurlu Belediyesi, bayanlarda da 2. lige çıkmak için Bölgesel Lige katılıyor.
Sungurlu Belediyesi Voleybol şube sorumlusu ve antrenör Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada “İlçemizi en güzel şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Bayan voleybol takımımız bölgesel ligde ilçemizi temsil edecek ve hedefimiz bayanlarda 2 lig olarak belirledik” dedi.

“Sungurlu Belediyespor Kulübü olarak başarılı bir sezon geçiriyoruz.” diyen Özdemir, “Altyapılarda yıldız kız, genç kız takımımız maçlarına devam ediyor, erkeklerde 2 ligde başarılarımız inşallah devam edecektir. Bayan takımımızda bu başarılara bir yenisini daha eklemek istiyor.” dedi. “Bayan takımımızla çalışmalarımız devam ediyor, altyapıdan yetişen kız takımımızla eksik gördüğümüz yerlere transfer yaparak 2 lige çıkma hedefimizi gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz . Hem altyapıda hem de ligde oynayan sporcumuza desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e kulüp başkanımız Bahri Sezen’e ve Sungurlu halkına teşekkürlerimi sunuyoruz.” dedi

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor Gol Oldu Yağdı!
Sonraki İçerik2018 Yılında Satılacak En İyi 10 Otomobil Motoru
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz