Sungurlu Belediyespor Transfer Çalışmalarına başladı

Sponsor

Transfer çalışmalarına başlayan Sungurlu Belediyespor Kulübü Voleybol takımı ilk transferini duyurdu.
Sungurlu Belediye Spor Kulübü, geçen sene Çankırı’da pasör mevkisinde oynayan İsmail Eruysal ile yeni sezon için anlaşmaya vardı.

Transfer çalışmalarına başlayan Sungurlu Belediyespor Kulübü Voleybol takımı ilk transferini duyurdu. Sungurlu Belediye Spor Kulübü, geçen sene Çankırı’da pasör mevkisinde oynayan İsmail Eruysal ile yeni sezon için anlaşmaya vardı. | Sungurlu Haber

Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan Sungurlu Belediyespor Kulübü Başantrenörü Mustafa Özdemir, “Güçlü bir takımla ,sezona girmek için ,takımımızda eksik olan bölgelere transfer yapmaya başladık. Hayırlısı olur inşallah. Hededimiz play off oynamak.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikTIR YAN YATTI
Sonraki İçerikÇORUM BİRİNCİSİ OLDULAR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz