Sungurlu Belediyespor Sıkı Hazırlanıyor

Çorum’un Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcimiz Sungurlu Belediyespor’da hazırlıklar dün yapılan çift antrenman ile devam etti. 

Sponsor

Çorum’un Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcimiz Sungurlu Belediyespor’da hazırlıklar dün yapılan çift antrenman ile devam etti.

Çorum’un Bölgesel Amatör Lig’de ki temsilcimiz Sungurlu Belediyespor’da hazırlıklar dün yapılan çift antrenman ile devam etti.  | Sungurlu Haber
Yeni sezon hazırlıklarını Çorum’da sürdüren Kırmızı-Beyazlılarda 1.etap hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Teknik Direktör Hüseyin Eğer nezaretinde Çorum Mimar Sinan Sahası’nda gerçekleşen sabah antrenmanın ilk bölümünde temel dayanıklılık ve koordinasyon çalışması yapılırken, ikinci bölümde ise taktik ağırlıklı bir çalışma yapıldı. Saat 16.30’da gerçekleşen akşam antrenmanı ise düz koşular ile başlarken, dar alanda oyunlar ile devam etti. Son bölümde teknik ve taktik çalışma ile antrenman sona erdi. Sungurlu Belediyespor’da 1.etap hazırlıkları bugün yapılacak çift antrenman ile devam edecek.

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner; ” Basın, milletin gözü, kulağı ve sesi olmuştur. “
Sonraki İçerikŞahin; ” Basın, yönetim anlayışının oluşumuna ve demokrasinin güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz