Sungurlu Belediyespor’un Efeleri 2. Ligde

Sungurlu Belediyespor erkek Voleybol takımı Çorum’u temsil etmek için 2. ligde yerini aldı.Sungurlu Belediyespor, Voleybol’da alt yapıdan yetiştirdiği genç Voleybolcuları ile Türkiye 2. Voleybol liginde mücadele edecek.

Sponsor

Sungurlu Belediyespor erkek Voleybol takımı Çorum’u temsil etmek için 2. ligde yerini aldı. Sungurlu Belediyespor, Voleybol’da alt yapıdan yetiştirdiği genç Voleybolcuları ile Türkiye 2. Voleybol liginde mücadele edecek.

Sungurlu Belediyespor Voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Türkiye de birçok büyük şehrin yapamadığını yine Sungurlu Belediyesi olarak biz başardık” dedi.

Özdemir, “Erkekler Voleybol’da 2.ligde Çorum’u hatta Karadeniz bölgesini kendi yetiştirdiğimiz Sungurlumuzun kendi çocukları temsil edecekler, bundan gurur duyuyoruz” dedi. 

Sponsor


2019-2020 sezonun da Çorum da birçok alan da Çorum şampiyonu olan Voleybol takımlarımızın bu başarısından dolayı Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in talimatlarıyla Türkiye 2. Voleybol ligine isimlerini yazdırmışlardır diyen Özdemir, “Bizlere güvenen ve destek olan Belediye Başkanımıza ve kulüp başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha önce bu liglerde iki defa yenilgisiz Türkiye şampiyonu olarak finallerde oynayan Sungurlu Belediyesi Voleybol takımımızda hedef, önce insan, sonra ahlak, saygı sevgi ve kardeşlik parolasıyla, hırs mücadele, takım ruhunu çalışmalarına ve maçlarına yansıtarak, kendilerine verilmiş olan, ilçemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmek olacaktır” diye konuştu.

Çorum’da ve ilçemizde Voleybol’da başarılı olan genç kardeşlerimiz takımımızın çalışmalarına katılıp takımımızda görev alabilirler, kulübümüz onlara daima açıktır diyen Özdemir, “Ligi en güzel şekilde bitirmek için çalışmalarımızı 1 Temmuz’da başlatıyoruz. Çalışmalarımız şimdilik Kent Park voleybol sahamızda olacak.Daha sonra salon çalışmalarımız başlayacak. Yine söylüyoruz bizlere inanarak bizlere güvenerek destek veren Belediye Başkanımıza ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Sponsor
Önceki İçerikSosyal Destek Adı Altında İnsanları Dolandırıyorlar
Sonraki İçerikHafif Ticari Araç Bariyerlere Çarptı : 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz