Sungurlu Belediyespor Bal Liginde “Varım” Dedi

Sponsor

Sungurlu Belediyespor Kulübü Başkanı Bahri Sezen, BAL başvurusu için gerekli evrakları hazırladıklarını, bugün katılım bedeli ile birlikte TFF’ye teslim edeceklerini açıkladı.
Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Sungurlu Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig’ine katılım için gerekli olan evrakları ve katılım bedeli ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu’na bugün teslim edecek.
Konu hakkında açıklama yapan kulüp başkanı Bahri Sezen, dün Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile yaptığı son görüşmenin ardından Sungurlu Belediyespor’un Bölgesel Amatör Lig’e katılması yönünde karar aldıklarını belirtti. Başkan Sezen, “Dün yaptığımız son görüşme sonunda BAL’a katılma yönünde karar aldık. Geçenlerde başlatmış olduğumuz yardım kampanyasına da destekler artarak devam ediyor. Yıllardır Sungurlu halkının özlediği başarıyı yakaladık. Bu başarının devamı için hemşerilerimizin gücü oranında kulübümüze destek vermesini istiyoruz. Az demeden çok demeden herkesin elini taşın altına koymasını bekliyoruz. Çıktığımız bu yolda yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikJandarmadan Çocuklarımız Güvende Uygulaması
Sonraki İçerik15 Temmuz Şehidi Mezarı Başında Anıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz