Sungurlu Belediyespor : 3 – Seyhan Belediyespor : 1

Sponsor

Erkekler voleybol 2. lig final grubunda temsilcimiz Sungurlu Belediyespor ikinci maçında Seyhan Belediyespor’u 3-1 yenerek 1. lig umutlarını yarın oynayacağı Saint Joseph maçına taşımayı başardı.
Adıyaman Yeni Mahalle Spor Salonu’nda oynanan 2. lig final grubu maçlarında Sungurlu Belediyespor ilk maçında aynı grupta mücadele ettiği ve iki maçtada yendiği Sorgun Belediyespor’a 3-0 yenilerek kötü bir başlangıç yaptı.
İlk maçında Saint Joseph’a yenilerek başlayan Seyhan Belediyespor ile bugün kader maçına çıktı. Kaybedenin 1. lig umudunu bitireceği maç iyi başlayan Sungurlu Belediyespor rakibi önünde ilk sette savunma direncini yüksek tutarak rakibine kolay sayı vermedi ve bu seti 25-20 alarak 1-0 öne geçti.
İkinci sette ise iki takımda hücumda daha üretken olurken farkın açılmasına izin vermediler. Bu mücadele sonunda uzatmaya giden sette Seyhan Belediyespor savunmada hata yapmayınca seti 27-25 alarak skoru 1-1 yaptı.

Kader Maçı Yarın... | Sungurlu Haber

Üçüncü sette ise yine denk kuvvetlerin mücadelesine sahne oldu ve final bölümünde rakibinin öne geçmesine izin vermeyen temsilcimiz seti 25-22 alarak yeniden 2-1 üstünlüğü yakaladı.
Dördüncü sette mücadele aynı tempoda devam etti. 20-19’dan başlayarak iki takım birer sayı alarak 23-23’e kadar geldiler. Sungurlu Belediyespor bu bölümde üst üste iki kez rakibini hataya zorlamayı başardı ve seti 25-23 maçıda 3-1 kazanarak ikinci maçında üç puanın sahibi oldu.
Grupta bugün oynanan ikinci maçta ise Sorgun Belediyespor, Saint Joseph takımını 3-1 yenerek 1. lige yükselmeyi garantiledi.
Kader Maçı Yarın... | Sungurlu Haber

Sponsor

Temsilcimiz yarın saat 13’de İzmir Saint Joseph takımı ile karşılaşacak. Bu maçı kazanan takım gruptan ikinci olarak 1. lige yükselmeye hak kazanacak. Sungurlu Belediyespor’da tüm hedef yarın kazanıp geçen yıl kaçan 1. lig hedefine bu yıl ulaşmak.

SAHA: Adıyaman Yeni Mahalle.
HAKEMLER: İbrahim Ünal, Halit Cerit .
SUNGURLU BELEDİYESPOR: Alper, Selcuk, Mehmet, Ahmet, İlyas, İbrahim, Hakan, Enes, Cihan, Alican, Taner, Serkan, Batuhan, D. Orhan.
SEYHAN BELEDİYESPOR : Talip, Muzaffer, Hüseyin, Muhammet, Cemal, Muharrem, Mehmet, Remzi, Selçuk, Fazlı, Hasan.
SETLER : 25-20, 25-27, 25-22, 25-23.

Sponsor
MuhabirSerkan Şansever, Safa Özhazinedar, Şükrü Kızılova
Önceki İçerikAk Parti’den 18 Mart Şehitleri Anma Günü Programı
Sonraki İçerikŞahin, “Üç Aylar Manevi Dirilişimize Vesile Olsun”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz