Sungurlu Belediyesinden Kişiye Özel Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Hizmeti

Sponsor

Haftanın 1 günü belirlenen saatlerde, Diyetisyen Pınar Yalçın tarafından tüm vatandaşlara ücretsiz olarak ‘Kişiye Özel Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı’ hizmeti sunulacak.
Kişiye hayat boyu doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak için başlatılan çalışma içerisinde, sağlığa uygun olarak kilo alma, kilo verme, kilo koruma, sağlık problemlerine göre beslenme, çocukluk çağı, gebelik ve emzirme dönemi, yetişkinlik ve ileri yetişkinlik dönemlerinde sağlıklı beslenme, hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi (metabolik sendromda beslenme, yüksek tansiyonda beslenme, insülin direnci ve şeker hastalığında beslenme, böbrek hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme, kanserde beslenme, yeme bozukluklarında beslenme) konularında danışmanlık yapacak.
Diyetisyen Pınar Yalçın tarafından belediye hizmet binasında bulunan Kültür Merkezi’nde verilecek hizmet hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların, Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bizzat başvurarak veya 444 02 19 numarasını arayarak bilgi alabilirler.

Sponsor
Önceki İçerikOkul Servisleri Denetlendi
Sonraki İçerikBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ankara Çorum Dernekler Federasyonu ile Bir Araya Geldi.
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz