SUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN KAR MESAİSİ

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, vatandaşların her hangi bir aksaklık yaşamaması için kar küreme çalışması yapıldı.

Belediyesi ekipleri, kar yağışının başlamasıyla ilçemizin ve hemşehrilerimizin mağdur olmaması için kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Vatandaşlarımızın rahat bir kış geçirmesi için yolların açık tutulması ve kar temizleme çalışmaları için teyakkuzda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÖĞRENCİ YURTLARINDA YANGIN TATBİKATI
Sonraki İçerikİYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz