-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemSUNGURLU BELEDİYESİNDE YOLSUZLUK İDDİASI - 1 KİŞİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

SUNGURLU BELEDİYESİNDE YOLSUZLUK İDDİASI – 1 KİŞİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesinde çalışan bir personelin zimmetine para geçirdiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, belediye çalışanı H.K.’nın işçiler için ödenen ücretten zimmetine para geçirdiği ileri sürüldü. Yapılan soruşturmanın ardından mahkemeye çıkarılan H.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ŞİRKETTEN YOLSUZLUK İDDİALARINA YANIT “İNCELEMEYİ BİZ İSTEDİK”

Sungurlu Belediyesi’ne ait olan Sun-Beton Şirketi, şirket bünyesinde çalışan bir personelin yolsuzluk iddiasıyla tutuklandığı haberlerine karşı bir açıklama yaptı.

- Advertisement -

Sun-Beton Şirketi Müdürü Bahri Sezen yaptığı açıklamada, “Şirket muhasebecimizle beraber yapmış olduğumuz rutin incelemelerde, şirket personelimizin yanlış yaptığını tespit ettik. Aynı gün bununla ilgili olarak hemen Sungurlu Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk. Savcılık gerekli incelemeleri yaptı ve personelin tutuklanmasına karar verdi.

Bu zamana kadar bu tür konulara hiçbir zaman taviz vermedik, bundan sonra da taviz vermeyeceğiz. Halkımızın, yapılan yalan yanlış haberlere itibar etmemelerini diliyor, konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1525
EUR
28,8302
GBP
33,2768
RUB
0,2825
CNY
3,7188
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu