Sungurlu Belediyesi, Yol Çalışmalarına Start Verdi

Sungurlu Belediyesi kilit parke çalışmalarının startını verdi. Yapılan plan çerçevesinde, parke döşeme ve ekonomik ömrünü doldurmuş parkelerin yenilenme işleri hava şartlarının elverdiği ölçüde hızla devam ediyor.

Abone Ol

Yapılan plan çerçevesinde, parke döşeme ve ekonomik ömrünü doldurmuş parkelerin yenilenme işleri hava şartlarının elverdiği ölçüde hızla devam ediyor. | Sungurlu Haber
Belediyenin, cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilit parke taşı döşeme çalışmaları, Turan mahallesi 3. Cadde, Fatih mahallesi 3030. Sokak ve 3033. Sokakta başladı. Ayrıca ekiplerin Akçay mahallesi 8000. Sokak’ta yıkılan istinat duvarı yerine beton set çalışması yaptığı bildirildi.
Mevsimsel şartların çalışma imkanı vermesi ile birlikte kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Vatandaşlarımızın yazın tozdan, yağmurlu havalarda ise çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmaları aralıksız bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz