-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriSporSUNGURLU BELEDİYESİ VOLEYBOLDAN MİLLİ TAKIM ALT YAPISINA 3 SPORCU

SUNGURLU BELEDİYESİ VOLEYBOLDAN MİLLİ TAKIM ALT YAPISINA 3 SPORCU

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesi voleybol alt yapısında yetişen ve Mersin’de yapılan Türkiye şampiyonasın da antrenörlerin dikkatini çeken, erkek takımından Taha Anıl Özdemir, Furkan Çalış ve kız takımından İrem Su Selvioğlu, Milli Takım altyapılarının oluşturulduğu ve 2022 Dünya Şampiyonu olan Türkiye Voleybol Federasyonu Lisesini iyi bir dereceyle kazanarak, bu lisede okuma hakkı elde ettiler.

Sungurlu Belediyesi Voleybol takımları baş Antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; “Her yıl bir çok takıma sporcu gönderiyoruz, Sungurlu Belediyespor voleybol adeta bir voleybol fabrikası oldu, antrenör, sporcu, beden eğitimi öğretmenleri yetiştiriyoruz” dedi. Özdemir, altyapılarımız da hem kızlarda hem erkeklerde 750 yakın sporcularımızla, gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştiriyoruz. Şimdi de Milli Takım altyapısına oyuncu gönderiyoruz. Milli Takım antrenörlerimizin seçip beğendiği, 3 oyuncumuzu Ankara’ya göndereceğiz. Eğitimlerine devam ederken hem de Milli Takım hocalarının nezaretin de voleybol gelişimlerini sağlayacaklar. İnşallah Milli Takımımız da Voleybol ’da Sungurlumuzu temsil edecek sporcular olacaklar dedi . Yeni sporcular yetiştirmek içinde Belediyemizin destekleriyle ,çalışmalarınıza devam ediyoruz diyen Özdemir, bu sene 3 sporcu verdiğimiz Milli Takıma gelecek sezon 10 sporcu yetiştirip verme hedefimiz var, inşallah bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

Baş antrenör Özdemir bizlere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum, bu çocuklar bizim çocuklar, bu gençler bizim gençler, onlara hizmet etmek, ülkeye hizmet etmektir, biz bu bilinçle çalışıyoruz, gençlerimize başarılar diliyorum diye açıklamada bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu