Sungurlu Belediyesi Maske Üretimine Başladı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Mir Tekstil" firması ile anlaşarak maske üretimine başladıklarını açıkladı.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, koronovirus salgınının başladığı ilk günden bugüne her alanda mücadele için önlemlerini alarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar birçok belediyeye örnek olurken profesyonelce alınan önlemler taktir topladı. Başkan Şahiner, son olarak ilçemizde faaliyet gösteren “Mir Tekstil” firması ile anlaşarak maske üretimine başladıklarını açıkladı.

İmalatını firmanın üstlendiğini ifade eden Şahiner,” Biz belediye başkanlığı olarak mücadelemizi her alanda veriyoruz. Bu günde elimizi taşın altına koymayıp da ne zaman koyacağız. İlçemiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. İlçemiz firmalarından Mir Tekstille iletişime geçerek maske üretimine başlamaya karar verdik. Firmamız, ‘ Sungurlu için bende varım’ kampanyamıza destek olmak adına imalatını ücretsiz üstlendi. “dedi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOKULLARDA KORONA VİRÜS TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikÇalışmalar Aralıksız Sürüyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz