SUNGURLU BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Sponsor

MASKE HEDİYE ETTİLER

Sungurlu Belediyesi, Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına maske hediye etti.Belediye Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce ve Mükremin Dağaşan, normalleşme süreci kapsamında hizmet vermeye başlayan kuaför ve berber salonlarına siperlik ve tek kullanımlık maske dağıttı.

BAŞKAN YAPIMI DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, şehir parkında ve kent parkta yapımı devam eden çalışmalarda incelemelerde bulundu.Şehir parkı içinde bulunan süs havuzunda ışıklandırma ve yenileme yapılması talimatı veren Başkan Şahiner, yine şehir parkının Postahane caddesi olarak bilinen caddeyle olan bağlantısında geçtiğimiz günlerde başlatılan genişletme çalışmasını yerinde inceledi.Kent parkta yapımı devam kafeteryanın çalışmaları hakkında da bilgi alan Başkan Şahiner, açılışın bayrama yetişmesini planladıklarını söyledi.

BELEDİYENİN YARDIM ÇALIŞMALARI HER KESİMDEN TAKDİR GÖRÜYOR

Sungurlu Belediyesi yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor. Başkan yardımcısı Bahri Sezen ve ekipler ihtiyaç sahiplerine yardım kolilerimizi ulaştırarak, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in selamlarını iletiyor.Kapılarının çalışmasından, dertlerinin dinlenmesinden ve yapılan yardımların memnuniyetini ifade eden aileler de, Başkan Şahiner’e teşekkürlerini iletti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMANAV VE ESNAFLARIN SIKINTILARINI İLETTİLER
Sonraki İçerikÖzel Harekatçılar, Operasyonlara Sanal Ortamda Hazırlanıyor ( VİDEO )
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz