-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

- Google Reklamı -

BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Sungurlu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Yaz ayı süresince ilçenin birçok noktasında yapılan çalışmalarla vatandaşları kış ayları öncesi çamurdan kurtaran Sungurlu Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri, şimdi de ilçenin farklı noktalarında tadilat çalışması yapıyor.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haberleri

SOKAK HAYVANLARI TEDAVİ EDİLİYOR

Sungurlu Belediyesi, hasta, yaralı, kaza geçirmiş ve kötü muameleye maruz kalmış sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerini yaptı.Sungurlu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ”Hasta sokak hayvanları için kurulan ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Veteriner Hekimimiz Aydın Bahtiyar hasta sokak hayvanlarını tedavi etti. Aşı ve ilaçlarını yaparak gerekli kontrolleri yaptı” ifadeleri kullanıldı.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haberleri

KORONA TEMİZLİĞİ YOLLARDA DEVAM EDİYOR

Sungurlu Belediyesi Koronavirüsü tedbirleri kapsamında çarşı merkezi ve ara sokaklarda temizlik çalışmasına devam ediyor.

- Advertisement -

Akşam saatlerine kadar Sungurlu Belediyesi itfaiye ve temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yoğun olarak kullandıkları cadde ve sokaklarda yıkama çalışmasına devam etti.Bundan sonra temizlik ve dezenfekte çalışmalarına periyodik aralıklarla devam edeceği bildirilirken, “Sungurlu Belediyesi bu konuda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Vatandaşlarımız bu konuda müsterih olsunlar“ ifadeleri kullanıldı.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haberleri

AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Sungurlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçenin farklı noktalarında ağaç budama çalışmaları yaptı.

Ağaç budamasının ağaçları güçlendirerek, sağlıklı kalmalarına yardımcı olduğunu söyleyen yetkililer, “Şehir parkı civarında bulunan ağaçlarımızda budama çalışmalarını gerçekleştirerek ağaçların daha sağlıklı büyümelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda bir nevi kargaların mesken tuttuğu bölgelerde oluşan atıklar sonucu bölgede yaşayan insanlarımızın ve yaşayan diğer canlıların enfeksiyon kapma riskine önlem almak amacı ile bölgede bahar temizliği gerçekleştirdik.” dediler.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haberleri

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu