Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

Sponsor

BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Sungurlu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Yaz ayı süresince ilçenin birçok noktasında yapılan çalışmalarla vatandaşları kış ayları öncesi çamurdan kurtaran Sungurlu Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri, şimdi de ilçenin farklı noktalarında tadilat çalışması yapıyor.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haber

SOKAK HAYVANLARI TEDAVİ EDİLİYOR

Sungurlu Belediyesi, hasta, yaralı, kaza geçirmiş ve kötü muameleye maruz kalmış sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerini yaptı.Sungurlu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ”Hasta sokak hayvanları için kurulan ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Veteriner Hekimimiz Aydın Bahtiyar hasta sokak hayvanlarını tedavi etti. Aşı ve ilaçlarını yaparak gerekli kontrolleri yaptı” ifadeleri kullanıldı.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haber

KORONA TEMİZLİĞİ YOLLARDA DEVAM EDİYOR

Sungurlu Belediyesi Koronavirüsü tedbirleri kapsamında çarşı merkezi ve ara sokaklarda temizlik çalışmasına devam ediyor.

Sponsor

Akşam saatlerine kadar Sungurlu Belediyesi itfaiye ve temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yoğun olarak kullandıkları cadde ve sokaklarda yıkama çalışmasına devam etti.Bundan sonra temizlik ve dezenfekte çalışmalarına periyodik aralıklarla devam edeceği bildirilirken, “Sungurlu Belediyesi bu konuda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Vatandaşlarımız bu konuda müsterih olsunlar“ ifadeleri kullanıldı.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haber

AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Sungurlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçenin farklı noktalarında ağaç budama çalışmaları yaptı.

Ağaç budamasının ağaçları güçlendirerek, sağlıklı kalmalarına yardımcı olduğunu söyleyen yetkililer, “Şehir parkı civarında bulunan ağaçlarımızda budama çalışmalarını gerçekleştirerek ağaçların daha sağlıklı büyümelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda bir nevi kargaların mesken tuttuğu bölgelerde oluşan atıklar sonucu bölgede yaşayan insanlarımızın ve yaşayan diğer canlıların enfeksiyon kapma riskine önlem almak amacı ile bölgede bahar temizliği gerçekleştirdik.” dediler.

Sungurlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikBELEDİYE İMSAKİYE DAĞITIMINA BAŞLADI
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner, Sağlık Ocağı Çalışanlarını Unutmadı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz