-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemSUNGURLU BELEDİYE BAŞKANINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

SUNGURLU BELEDİYE BAŞKANINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner 3 aylık maaşını, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle mağdur olan vatandaşlara bağışladığını duyurdu.

- Google Reklamı -

BAŞKAN 3 AYLIK MAAŞINI SUNGURLULARA BAĞIŞLADI

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner 3 aylık maaşını, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle mağdur olan vatandaşlara bağışladığını duyurdu.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 3 aylık maaşı ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeni ile mağdur olan vatandaşlara 200 paket gıda yardımı yapacağını açıkladı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Abdulkadir Şahiner, “Kıymetli hemşerilerim korona virüs belası dünyayı allak bullak etti. Can güvenliğimizi tehdit ettiği gibi alınan tedbirler gereği nice mekanlar kapandı, nice kişiler işsiz kaldı. Bütün kurum ve kuruluşlar seferber oldu. Polis ve jandarma ekiplerimiz evde kal çağrısına milletimiz uysun diye halkımızın ayağına kadar servis yapıyor. Bu olağanüstü durumları yine hep beraber aşacağız. Türk milleti birlik ve beraberliği ile aşamayacağı sıkıntı yoktur Allah’ın izni ile. Hayat her hali ile devam ediyor. El emeği ile geçinen, birikimi olmayan, tencereye koyacak malzemesi olmayanlara destek olmak yine bizim görevimiz.

Olanın olmayana borcu var. ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ düsturu ile birbirimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Şahsım olarak 3 maaşım ile alınan 200 paket gıda paketini mağdur olan vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Hiçbir virüs aldığımız tedbirden ve bizim birbirimize desteğimizden asla güçlü değildir” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1159
EUR
28,9159
GBP
33,3361
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1838

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu