Sungurlu Anadolu Lisesi Korusundan Konser

Sponsor

Sungurlu Anadolu Lisesi Müzik öğretmeni Turgay TURAN’ın çalıştırdığı öğrenci topluluğundan oluşan koro konser verdi.

Sungurlu Anadolu Lisesi Müzik öğretmeni Turgay TURAN’ın çalıştırdığı öğrenci topluluğundan oluşan koro konser verdi. | Sungurlu Haber

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, okul idarecileri ve öğrencilerin katıldığı program katılımcılar tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

Sponsor

Sungurlu Anadolu Lisesi Müzik öğretmeni Turgay TURAN’ın çalıştırdığı öğrenci topluluğundan oluşan koro konser verdi. | Sungurlu Haber
Program bitiminde öğrencilerin performansından duyduğu memnuniyeti dile getiren ERYİĞİT, “ Müzik öğretmeni Turgay TURAN ve öğrencilerimizi ayrı ayrı kutluyorum, bize güzel bir program izlettiniz.’’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikŞehit Astsubay Yavuz Selim Karaman  Şahadetinin 1. Yıl Dönümünde Anıldı
Sonraki İçerikSaçi, Üniversite Öğrencileri İle Deneyimlerini Paylaştı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz