Sungurlu Afrin Operasyonuna Destek İçin Yürüdü

Sponsor

Sungurlu’da vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla Afrin Zeytin Dalı operasyonuna destek amacıyla yürüdü.
Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanlığı önderliğinde, Ülkü Ocakları, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı ve Türkiye Kamu-Sen’in Sungurlu şubeleri tarafından “Afrin Zeytin Dalı Harekatı Kızıl Elma Destek Yürüyüşü” düzenlendi. Sungurlu Belediyesi yürüyüş öncesi vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.
Dispanser önünde toplanan grup, ellerinde pankart ve Türk Bayraklarıyla Atatürk Meydanı’na kadar sloganlar eşliğinde yürüdü. Yürüyüş sonunda Atatürk Meydanı’nda bir program düzenlendi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Türk Eğitim-Sen Sungurlu İlçe Başkanı Ali Karslı bir şiir okudu. Şiirin ardından MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin bir konuşma yaptı.
Afrin’de şanlı ordumuz tarafından yapılmakta olan “Zeytin Dalı” harekatının, ülkemizin terörle verdiği mücadelede bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Şahin, “Mehmetçik bu harekatta sadece terör örgütlerine karşı değil bu örgütlere alenen ve gizlice destek veren iç ve dış mihraklara karşıda mücadele vermektedir. Mensubu olduğumuz Asil Türk Milleti tarihi boyunca sayısız savaşa girmiş gazi bir millettir. Ben Türküm diyen her nefer bu vatan uğruna canını vermeye hazır bir askerdir. Bu yürüyüşün amacı bir şeyleri protesto etmek, siyasi bir eylem yapmak ya da başka bir şey değildir. Düzenlediğimiz yürüyüşün amacı dosta, düşmana gerekirse hepimizin bu vatan uğruna şehit ya da gazi olmaya hazır olduğumuzu, Türk halkının kayıtsız şartsız devletinin ve Şanlı Türk Ordusunun arkasında olduğunu göstermektir” dedi.
Konuşmaların ardından tüm şehitler için dua edildi.
Yürüyüşe MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, İYİ Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak, Sungurlu Belediye Başkan yardımcıları, İl Genel e Belediye Meclis üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikBenzine İndirim Geldi
Sonraki İçerikYüksekokul’da Devir Teslim Töreni Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz