SUNGURLU ADLİYESİNDE 300 FİDAN DAĞITILDI

Sponsor

Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Sungurlu Adliyesi önünde fidan dağıtım etkinliği gerçekleştirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığının başlatmış olduğu “Geleceğe nefes” kampanyası kapsamında Çorum Orman İşletme Şefliğinden temin edilen fidanlar Adliye önünde vatandaşlara, adliye ve denetimli serbestlik müdürlüğü personeline dağıtıldı.

Fidan dağıtım etkinliğine Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni, Sungurlu Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Murat Cirit, Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk, Sungurlu Orman İşletme Şefi Enes ÖZBOLAT ve denetimli serbestlik müdürlüğü personeli katıldı.

Sponsor

Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni yapmış olduğu konuşmada, yapılan etkinlikle fidan dikiminin önemi konusunda insanlar üzerinde farkındalık oluşturulduğunu, ağaçların insanlık ve doğa için hayati öneme sahip olduğunu, bu nedenle herkesin imkanları dahilinde fidan dikimine hassasiyet göstermeleri gerektiğini belirterek Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’ne yapmış olduğu faaliyet nedeniyle teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikŞEHİT AİLELERİNDEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ’E ZİYARET
Sonraki İçerikMİNİK ÖĞRENCİLERİN OYUNU BEĞENİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz