“SUNGURLU ADETA ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRMEKTEDİR”

Sponsor

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Sungurlu’nun sorunlarını dile getirdi.

Kırıkkale’den Sungurlu’ya su getirilmesi için yapılan, ancak bu zamana kadar bir damla su gelmediği halde Sungurlu’nun sırtında kambur olan su hattı sorununu dile getiren Milletvekili Erel, “Yeşilırmak’tan Sungurlu’ya içme suyu getirilmek için yapılan çalışmada borular hızlı tren inşaatında sökülmüş, Sungurlu’ya bir damla su gelmediği halde İller Bankası Belediyeden faiziyle birlikte haksız ve hukuksuz bir şekilde 86 Milyon TL istemektedir. Ayıptır, yazıktır, günahtır” dedi.

“DUVARDAN SES GELİYOR SİYASİ İRADEDEN ÇIT YOK”

Sungurlu adeta üvey evlat muamelesi görmektedir diyen Erel, “Yıllardır trafik kazalarından mağdur olan Sungurlu halkı EDS talep ediyor, Derlerin ıslah edilmesini talep ediyor, Organize Sanayi Bölgesi’nin teşvik kapsamına alınsın ki, yatırımcılar buraya gelsin istiyor ama duvardan ses geliyor siyasi iradeden çıt yok. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner canını dişine takıp vatandaşa hizmet etmek için var gücüyle çalışıyor ancak siyasi iradeyi bir türlü geçemiyor”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEn Yüksek C Vitamini İçeriğine Sahip 15 Besin
Sonraki İçerikHER 10 KİŞİDEN 8’i ISINMA SORUNU YAŞAYACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz