-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSUN-KA KAĞIT FABRİKASINDA YANGIN TATBİKATI GERÇEĞİNİ ARATMADI

SUN-KA KAĞIT FABRİKASINDA YANGIN TATBİKATI GERÇEĞİNİ ARATMADI

- Google Reklamı -

Sungurlu’nun büyük endüstriyel tesislerinden biri olan Sun-Ka Kağıt Fabrikasında yapılan yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Sungurlu-Çorum karayolu üzerinde bulunan Sun-Ka Kağıt Fabrikasında, Securitas İtfaiye ile yıllık eğitim ve danışmanlık faaliyetleri kapsamında saha uygulamalı temel yangın eğitimi düzenlendi.

Firma yetkilileri tarafından fabrika çalışanları ilk olarak olası bir yangın anında yapılması gerekenler anlatıldı.

- Advertisement -

Daha sonra sahaya inen çalışanlara uygulamalı olarak eğitim verildi.

Yasa Yangın Eğitim ve Danışmanlık yetkilileri, “Bugün Çorum Sungurlu’nun en büyük endüstriyel tesislerinden biri olan Sungurlu Karton Sun-Ka Kağıt Fabrikasında Securitas İtfaiye ile birlikte düzenlediğimiz yıllık eğitim ve danışmanlık faaliyetleri kapsamında saha uygulamalı temel yangın eğitimini başarıyla gerçekleştirdik. Yakın ilgi ve desteklerinden dolayı yönetici ve katılımcılarımıza teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu