Sultanların Rakipleri Belli Oldu

Sponsor

Sultanların rakipleri belli oldu

Bölgesel ligde Sungurlu Belediyesi bayan voleybol takımının rakipleri belli oldu.
Sungurlu Belediyesi Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada, “Katılımın son gününde Çorum’dan Beden Eğitimi Derneği Spor Kulübü (Beder)’de lige katılacağını bildirmesi üzerine 4 Çorum takımı bu ligde mücadele edecek. Bu lige Çorum’dan 2 merkez takım, 2’de ilçe takımı katılacak” dedi.
Özdemir, “3 gün devam edecek olan karşılaşmalarda, grubunda lider olan takım bir üst tura geçecek. Maç tarihleri ve yerler önümüzdeki günlerde belirlenecek olan Bölgesel Lig Bayan maçlarında Sungurlu Belediyenin hedefi grup 1.si olup bir üst tura çıkarak, bayanlarda da 2. Ligde yer almak olacaktır” dedi.
Bu maçların Sungurlu’da oynanması için TVF’na başvuracağını söyleyen Özdemir, “Geçen senede Bölgesel Lig maçları Sungurlu’da oynamıştı. Eğer bu maçları Sungurlu’ya alabilirsek, esnafımız açısından da çok büyük bir katkı olacaktır. Gerekli çalışmalarımızı bu yönde yapmalıyız” ifadelerini kullandı.

Bayanlar Bölgesel Ligde takımlar şu şekilde;
1- Sungurlu Belediyespor
2- Osmancık Belediyespor
3- Çorum Voleybol
4- Beder

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Türk Eğitim-Sen İşyeri Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı
Sonraki İçerikAk Parti ilçe gençlik kollarında Sarıyerli dönemi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz