SULTANLAR LİGE HAZIRLANIYOR

Sungurlu Belediyesi Bayan Voleybol takımı bölgesel lig ve 2. lig için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor. Sungurlu Belediyesi voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Sungurlu’nun Efelerinden sonra Sungurlu’nun Sultanları’da 2. Lig için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Bayan Voleybol takımı bölgesel lig ve 2. lig için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor.
Sungurlu Belediyesi voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Sungurlu’nun Efelerinden sonra Sungurlu’nun Sultanları’da 2. Lig için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.

Baş Antrenör Özdemir, alt yapıdan yetiştirdiğimiz Efelerin büyük başarısından sonra, yine alt yapıdan yetiştirdiğimiz Sungurlumuzun genç kızları da 2. lige çıkma ve ligde ilçemizi temsil etme hedefine ulaşmak için haftada 7 gün pandemi kurallarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz diye söyledi.

Belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner, kulüp başkanımız Bahri Sezen’in ve halkımızın destekleriyle bu hedefimizi de inşallah gerçekleştireceğiz diyen Özdemir, kendi yetiştirdiğimiz gençlerimizin kendi takımlarında erkeklerde olduğu gibi bayanlarda da neler yapabileceğimizi tüm Türkiye’ye ispat edeceğiz. Erkek ve bayan voleybol takımlarımız da yer almak isteyen tüm gençlerimize kapımız sonuna kadar açıktır, mutlaka gençlerimizi takımımızda görmek istiyoruz. Mahmut Atalay kapalı spor salonumuzdaki çalışmalarımıza katılsınlar ve takımımızda yer alsınlar. Tüm Türkiye liglerinde ilimizi ve ilçemizi temsil etme gururunu yaşasınlar, Nisan ayında başlayacak bölgesel lig ve Eylül ayında başlayacak olan 2. Lig için çalışmalarımızı sürdürüyoruz diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİMAMOĞLU SUNGURLU’YA 5 TIR FİDAN GÖNDERDİ
Sonraki İçerikMAZOT VE GÜBRE DESTEK ÖDEMELERİ BAŞLIYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz