SULTANLAR 2.LİG YOLUNDA

Sponsor

Sungurlu Belediyesi bayan voleybol takımı 2. Lig yolunda ilk adımı atarak bölgesel lige katılım sağladı. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu’nun Sultanlarını makamında ağırlayarak hediyeler verdi.

Sungurlu Belediyespor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada “Gençlerimizi ve sporcularımızı her zaman destekleyen ve makamında bizleri ağırlayan başkanımız Abdulkadir Şahiner’e,kulüp başkanımız Bahri Sezen’e , başkan yardımcılarımız Sakine Sarıyüce ve Mükremin Dağaşan’a ,gençlerimize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Şahiner’de sporculara yaptığı konuşmada “Sizlerle gurur duyuyoruz ,sizler bizlerin gururu ve umudusunuz. Her konuda belediyemizin kapısı sizler için ardına kadar açıktır. Bizler sizlere hizmet için buradayız. Siz derslerinize çok çalışın, antrenmanlarınıza katılın ,sizlere sonsuz destek bizden. Hedefiniz 2. Lig olsun. Maçlarda başarılar diliyorum.” dedi . Başkanımız Şahiner, ayrıca Sungurlu’nun Sultanlarının bütün ihtiyaçlarının karşılanacağının, maçlar öncesinde kamp yapmaları içinde ne gerekiyorsa yapılacağının müjdesini verdi. Sultanlar ise, şimdiye kadar yapılan yardımlar ve destekler için Başkan Şahiner’e teşekkür ederek” Bizlere gerçekten çok destek oluyorsunuz. Bizde bunun karşılığında maçlarımızda başarılı olmak için çok çalışacağız.” diye söz verdiler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu İlçe Emniyet’e Araç Bağışı
Sonraki İçerik“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz