Spor Faaliyetleri Sona Erdi

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Liseler ve Ortaokullar arası spor faaliyetleri oynanan final müsabakalarıyla sona erdi.

Genç erkekler Futsal turnuvası ile Liseler arası genç kızlar Voleybol turnuvası, Ortaokullar arası yıldız erkekler futbol turnuvası, Ortaokullar arası yıldız kızlar voleybol turnuvası sona erdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT; ‘‘Okullarımız arasında düzenlenen futbol, futsal ve voleybol turnuvalarıyla öğrencilerimiz arasında birlik ve beraberliğin sağlanmasının ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmaz olan spor alışkanlığının kazandırılmasını amaçladığımız turnuvalarımızda oynanan final müsabakalarıyla sona gelindi. Turnuvalara katılan tüm okul ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca turnuvalardaki katkılarından dolayı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil YURT ve personeline, Beden Eğitim Öğretmenlerimize teşekkür ederim’’ dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikYeni Filistin Devleti Kurulacak
Sonraki İçerikBelediye Ekipleri Çim Biçme Çalışmalarına Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz