SPOR AKTİVİTELERİYLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Sponsor

Özel Gereksinimli Çocuklar, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulunda spor aktiviteleriyle gönüllerince eğlendiler.

Meslek Yüksek Okulu çok amaçlı spor sahasında Öğr. Gör. Emre Yamaner’in koordinatörlüğünde Fizyoterapi programı öğrencilerinin organize ettiği etkinlik kapsamında özel gereksinimli çocuklarla ile bir araya gelindi.

Farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlikte özel gereksinimli çocuklarımız ile çeşitli sportif oyunlar oynanarak eğlenceli anlar yaşandı. Öğrencilerimizin özenle hazırladığı istasyon oyunları ile özel gereksinimli çocuklarımız ve öğrencilerimiz spor aktiviteleriyle gönüllerince eğlendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik21 HAZİRAN DÜNYA ALS GÜNÜ
Sonraki İçerikZABITA EKİPLERİ PASTANE VE FIRINLARI DENETLEDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz