SP’den Polis ve Asker’e Destek Ziyareti

Saadet Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanını makamında ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarete İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök’ün yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ömer Osman Birgücü, Alaattin Gökkaya ve Ceylani Görgün hazır bulundu.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök, “Zeytin Dalı Hareketine katılan Asker ve Polisimize destek olmak amacıyla İlçe Emniyet Müdürümüz İrfan Korkmaz ve Jandarma Komutanımız Tolga Çiftçi’ye ziyaretlerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
Zeytin Dalı Hareketinde asker ve polisimiz kahramanca destan yazdığını ifade eden Tök, Saadet Partisi olarak her zaman asker ve polisimizin yayındayız. Vatan savunmasında başarılar dilerken, şehit olan vatan evlatlarımıza da Allah’tan rahmet diledi.
İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz ve Jandarma Komutanı Tolga Çiftçi, Saadet Partisi ilçe teşkilatının yapmış olduğu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Saadet Partisi İlçe Başkanı Tök ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz