SOYUNDU, DELİYİM DEDİ, POZİTİFİM DEDİ, GÖZALTINA ALINMAKTAN KURTULAMADI…

Sungurlu’ da'tırnakçılık' yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Sungurlu’ da 'tırnakçılık' yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sungurlu’ da ‘tırnakçılık’ yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Olay yerine gelen polis ekipleri kadınları gözaltına aldı.

Abone Ol

Olay, dün akşam saatlerinde postane caddesindeki bir iş yerinde yaşandı. İş yerine gelen kadınlar alışveriş yapmak istedi. Kadınların tavırlarından şüphelenen iş yeri sahibi ise, parayı almayarak iş yerinden çıkardı.

Daha sonrasında kadınların cadde üzerine bulunan bir başka dükkana girerek ‘Tırnakçılık’ yöntemi dolandırmaya çalışan kadınlara karşı komşusu tarafından uyarılan esnaf, kadınları dışarıya çıkarmaya çalıştı. Dolandırıcı kadın, şaşkın bakışlar arasında soyunmaya başladı. Kadınların dolandırıcı olduğunu fark eden işletme sahibi, müdahale etmek istedi.

Dolandırıcı kadınlardan biri ise o anda dikkatleri başka yöne çekmek için cadde ortasında soyunmaya başladı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında elbisesinin alt kısmını çıkartan kadın, yanındaki diğer kadınlar ile bağırarak olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı esnada olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz