SOYUNDU, DELİYİM DEDİ, POZİTİFİM DEDİ, GÖZALTINA ALINMAKTAN KURTULAMADI…

Sungurlu’ da'tırnakçılık' yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Sungurlu’ da 'tırnakçılık' yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Sponsor

Sungurlu’ da ‘tırnakçılık’ yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkat dağıtmak için cadde ortasında soyundu. Oradan geçen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Olay yerine gelen polis ekipleri kadınları gözaltına aldı.

Olay, dün akşam saatlerinde postane caddesindeki bir iş yerinde yaşandı. İş yerine gelen kadınlar alışveriş yapmak istedi. Kadınların tavırlarından şüphelenen iş yeri sahibi ise, parayı almayarak iş yerinden çıkardı.

Daha sonrasında kadınların cadde üzerine bulunan bir başka dükkana girerek ‘Tırnakçılık’ yöntemi dolandırmaya çalışan kadınlara karşı komşusu tarafından uyarılan esnaf, kadınları dışarıya çıkarmaya çalıştı. Dolandırıcı kadın, şaşkın bakışlar arasında soyunmaya başladı. Kadınların dolandırıcı olduğunu fark eden işletme sahibi, müdahale etmek istedi.

Sponsor

Dolandırıcı kadınlardan biri ise o anda dikkatleri başka yöne çekmek için cadde ortasında soyunmaya başladı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında elbisesinin alt kısmını çıkartan kadın, yanındaki diğer kadınlar ile bağırarak olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı esnada olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındılar.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER BU KEZ YAVAŞ İLE GÖRÜŞTÜ
Sonraki İçerikKIBRIS GAZİSİ HAYATINI KAYBETTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz