Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanacak

Sponsor

Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ersoy Karapolat Sungurlunun Sesi gazetesine yaptığı açıklamada, “Toplumun her kesiminde kabul gören sosyal güvenlik bilincini oluşturmak ve mevzuat doğrultusunda vatandaşlarımızı doğru bilgilendirmek amacı ile her yıl 16 Mayıs gününü kapsayan hafta,  Kurumumuzca çeşitli etkinlikler düzenlenmek suretiyle “Sosyal Güvenlik Haftası” olarak kutlanmaktadır” dedi.

Hafta dolayısıyla Merkezimizce; kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları,  şehit ve gazi aileleri, sigortalı ve emeklilerimiz ile işverenlerimiz ziyaret edilecek olup, ziyaretlerde özellikle gündemde olan yeni istihdam teşvikleri ve yapılandırma yasası ile getirilen yeni düzenlemeler hakkında bilgi verilecektir diyen Karapolat, “Başta ilçemiz olmak üzere tüm halkımızın Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, Şehit Ailesinin İsteğini Geri Çevirmedi
Sonraki İçerikÖndeki Aracı Sollamak İsterken Kaza Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz