SOKAKTA KALAN GENCE BAŞKAN ŞAHİNER SAHİP ÇIKTI

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, kalacak bir yeri olmadığı için bir süredir parkta yatıp kalkan ve çekilen video ile kendisinden yardım isteyen genç için duyarsız kalmadı.

Cuma Tolu isimli genç, kalacak yeri olmadığı için bir süredir parkta yatıp kalkıyordu. Vatandaşlar tarafından çekilen videoda Başkan Şahiner’e seslenen Tolu, ”Başkanım ne olur elimden tutun. Sizden iş istemiyorum. Sadece kalacak yer istiyorum” diyerek yardım istedi.

Gencin yardım çağrısına duyarsız kalmayan Başkan Şahiner, Belediye Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan’ı görevlendirdi. Şehir parkından alınan Tolu, Pazartesi gününe kadar Öğretmenevine yerleştirildi. Genci Pazartesi günü makamına çağıran Başkan Şahiner, daha sonrası içinde bir ev ayarlayacaklarını kaydetti.
Sungurlu Öğretmenevine yerleşen ve sokakta kalmadığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Tolu, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ederek, “Allah razı olsun başkanım. Sayende sokakta kalmaktan kurtuldum. Allah ağzının tadını bozmasın” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu MYO Yeni Kampüsünde Öğrencilerini Bekliyor
Sonraki İçerikVATANDAŞLAR ÖLÜNCE Mİ DERELERİ ISLAH EDECEKSİNİZ?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz