-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemSOKAKTA KALAN GENCE BAŞKAN ŞAHİNER SAHİP ÇIKTI

SOKAKTA KALAN GENCE BAŞKAN ŞAHİNER SAHİP ÇIKTI

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, kalacak bir yeri olmadığı için bir süredir parkta yatıp kalkan ve çekilen video ile kendisinden yardım isteyen genç için duyarsız kalmadı.

Cuma Tolu isimli genç, kalacak yeri olmadığı için bir süredir parkta yatıp kalkıyordu. Vatandaşlar tarafından çekilen videoda Başkan Şahiner’e seslenen Tolu, ”Başkanım ne olur elimden tutun. Sizden iş istemiyorum. Sadece kalacak yer istiyorum” diyerek yardım istedi.

Gencin yardım çağrısına duyarsız kalmayan Başkan Şahiner, Belediye Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan’ı görevlendirdi. Şehir parkından alınan Tolu, Pazartesi gününe kadar Öğretmenevine yerleştirildi. Genci Pazartesi günü makamına çağıran Başkan Şahiner, daha sonrası içinde bir ev ayarlayacaklarını kaydetti.
Sungurlu Öğretmenevine yerleşen ve sokakta kalmadığı için çok mutlu olduğunu dile getiren Tolu, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ederek, “Allah razı olsun başkanım. Sayende sokakta kalmaktan kurtuldum. Allah ağzının tadını bozmasın” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu