Sokak Kısıtlamasında Soku Köftesi Yaptılar

Bayramın ikinci gününü de evlerinde geçiren Sungurlu halkı çeşitli etkinliklerle bayramı kutluyor.

Sponsor

Arefe günü itibari ile tüm yurtta devam eden sokak kısıtlaması Ramazan Bayramı’nın ikinci günü itibari ile devam ediyor. Bahçesi olan Sungurlulular Semaver de çay ile güneşin tadını çıkarıyor.

Bahçelievler Mahallesinde oturan Hüsamettin Karaağaç, 1950 yılından kalma taş sokuda köfte döverek geleneksel Sungurlu Tokmak köftesi yaptıklarını dile getirdi. Sungurlu’da 6 adet soku taşı kaldığı biliniyor, bunlardan biri de Hüsamettin Karaağaç’ın bahçesinde bulunuyor.

Sponsor
Önceki İçerikUyanıkerler, Nöbet Tutan Polis ve Jandarmaya Yemek ve Tatlı İkram Etti
Sonraki İçerikKaymakamlıktan Öğrencilere Eğitim Desteği
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz