SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

sokak hayvanları sungurlu belediyesi sungurlu haber
Sponsor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilmesiyle Sungurlu Belediye ekipleri sokak hayvanlarını besledi.

Özel izinle oluşturulan ekipler tarafından sokağa çıkma yasağı süresince sokak hayvanlarının aç kalmaması için belirli noktalara yem/yemek ve susuz kalmamaları için su kapları yerleştirdi. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner konuyla ilgili; “Bu süre içinde can dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimizdir. Sadece bu süreçte değil her zaman kendilerini ifade edemeyen ve isteklerini söyleyemeyen dostlarımızı unutmayalım.” açıklamasını yaptı.

Sponsor
Önceki İçerikİlk Milli Helikopter Motorunun Testi Yapıldı
Sonraki İçerikSungurlu Belediyesi’nden Mardin Derik’li Esen Ailesine Yardım Eli
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz