SOKAK HAYVANLARI KISIRLAŞTIRILIYOR

Sponsor

Sungurlu Belediyesi sokak hayvanlarının kısırlaştırma ve aşılama işlemlerini gerçekleştirdi.

Sungurlu Belediyesi Mobil Kısırlaştırma Sevgi Veterinerlik Hizmetleri Limited Şirketi veteriner hekim ve veteriner sağlık teknikerleri denetiminde Sungurlu’da bulunan sokak köpeklerine kısırlaştırma işlemleri yapıldı. Ayrıca kısırlaştılan sokak hayvanlarına kuduz,iç ve dış parazit aşıları da tamamlandı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada “Sokak hayvanlarının sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmelerinin yapılan bu kısırlaştırma ve aşılara bağlı olduğunu ifade etti.

Sponsor

Sokak hayvanları sorunu düzenli olarak kısırlaştırma ve aşılama yapılarak çözüme kavuşturulabilir. Sungurlu Belediyesi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar bundan sonra da devam edecektir.” açıklamasında bulundu.

Sponsor
Önceki İçerik“KIRANKIŞLA BARAJI’NIN İNŞAATINA 2021 YILINDA BAŞLAYACAĞIZ”
Sonraki İçerikÖzdemir, “Hedefe adım, adım ilerliyoruz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz