Sokak Hayvanları İçin Mama Kabı Bağışında Bulundu

Ankara'da ikamet eden genç hemşerimiz Yalçın Berk Koç, tasarımını ve üretimini kendisinin yaptığı kedi ve köpek mama kaplarından Sungurlu Belediyesi'ne çok sayıda bağışta bulundu.

Sponsor

Ankara’da ikamet eden genç hemşehrimiz Yalçın Berk Koç, Belediye Başkanlığı tarafından sokak hayvanları için yürütülen çalışmaları yakından takip ettiğini, çalışmaları desteklediğini belirtti.

Tasarımını ve üretimini kendisinin yaptığı kedi ve köpek mama kaplarından çok sayıda bağışda bulundu.

Genç hemşehrimize duyarlılığı ve nazik davranışı için teşekkür eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, genç girişimci Koç’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“PERAKENDE YASASI KÜÇÜK ESNAFLARIMIZIN İHTİYAÇLARINA GÖRE DÜZENLENMESİ LAZIM”
Sonraki İçerik” UZAYA BİR YOZGATLI GİDERSE HİÇ ŞAŞIRMAM “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz