“Siyah İnciler” Tiyatro Gösterisi Beğenildi

Sponsor

Siyah İnciler Tiyatro gösterisi izleyiciler tarafından beğeni ile izlendi.
Sungurlu Gençlik Merkezinin gönüllü öğrencileri tarafından engelli ve engelli ailelerini anlamak ve anlatmak için hazırlanan Siyah İnciler adlı Tiyatro gösterisi Cuma ve Cumartesi 3 seans olmak üzere Özel İdare Konferans salonunda izleyicisi ile buluştu.
Özel İdare Konferans salonunda oynan Siyah İnci Adlı tiyatro gösterisine Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, İlçe Jandarma Komutanı Tolga Çiftçi, Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Eryiğit, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, İlçe Gençlik ve Hizmetleri Müdürü Halil Yurt, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikKahreden Haber: Köydeki Yangında 3 Çocuk Öldü
Sonraki İçerikTSO’dan Başhekim Batıbay’a ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz