Sınava Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım

Sponsor

Sungurlu Belediyesi, 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde iki oturum halinde gerçekleştirilecek olan Üniversite sınavına girecek öğrenciler için saat: 06.30 itibaren Belediye önünden ücretsiz araçlar kaldıracak.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Üniversite sınavına girecek öğrencilerimiz için ulaşımı ücretsiz yapıyoruz. Belediyemiz önünden ücretsiz araçlar kaldırılacaktır” dedi.
Gençlerimizin ve eğitimin her zaman destekçisi olduk diyen Başkan Şahiner, “Olmaya da devam edeceğiz. Belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. 2 gün sürecek olan Üniversite sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikİYİ Parti Adayı Karaman Teşekkür Etti
Sonraki İçerikAşutoğlu’ndan Başsağlığı Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz