Sınava Girecek Öğrenciler Dualarla Uğurlandı

Sponsor

Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavına girecek olan öğrencilerin yol ücretleri Sungurlu Belediyesi tarafından karşılandı. Üniversite sınavına girecek öğrencilerimizi Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz uğurladı. Şahiner öğrencilere ‘’Belediye olarak her zaman yanınızda olacağız. Hepinize başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcınız olsun.’’ dedi.

Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavına girecek olan öğrencilerin yol ücretleri Sungurlu Belediyesi tarafından karşılandı | Sungurlu Haber
Sınava girecek öğrenciler dualarla uğurlandı. Öğrencilere belediye personelleri tarafından çikolata ve su ikramı yapıldı. Eğitim hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giriş esnasında sıkıntı yaşamamaları için öğrencilerin sınav yerlerine kadar araçlarla ulaştırılmaları sağlandı.

Sponsor
Önceki İçerikKazada Ölen İşçiler Son Yolculuğuna Uğurlandı
Sonraki İçerikYorgun Mermi Bir Otomobile İsabet Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz